Workshop - BEYOGASTUDIO.CZ

Sobota 14.9. 17:30 - 19:00

Restorativní jóga je regenerační styl jógy, který používá pomůcky na podporu těla, se kterými přichází hluboké vnitřní uvolnění. Tato dokonalá protistresová technika uvolňuje napětí v organismu a regeneruje mysl. Ásany v delší výdrži doplněné o jógové pomůcky zasáhnou hluboký myofasciální systém (svaly, kosti, vnitřní tělo), nervovou soustavu a dovedou vás k silnému uvolnění a regenerování sil. Na rozdíl od dynamičtějších stylů jógy dosáhnete silné obnovy energie „z nic nedělání“. To pomáhá odstraňovat účinky negativního napětí v běžném životě a je přínosné i v době únavy, nemoci a emocionálního napětí.

Restore- obnovit, vzkřísit, rekonstruovat anebo regenerovat… sebe sama. Dovolit si uvolnění a zastavení je možnost, kterou každý máme, pokud si uvědomujeme, že relaxace je součástí obnovování mentální i fyzické energie. Chceme-li být výkonní, je třeba relaxovat." Těším se na vás Linda.

Linda Litterbachová je instruktorkou powerjogy, vinyasajogy, restorativní jogy a jogy pro zdravá záda působící v Energy studiu Václava Krejčíka.

Cena: 250 Kč