Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ
Červnový jógový pobyt v Českém Švýcarsku 9.- 12.6.2022

Pro velký zájem navštívíme úžasnou Bohemian Cottage letos podruhé - tentokrát to bude pobyt 4 denní a budeme na vás 2. Jsem velmi vděčná, že vás mohu pozvat na červnový jógový víkend do Českého Švýcarska, do kouzelného stavení jménem Bohemian Cottage, místa velmi oblíbeného svojí atmosférou, přátelským přístupem, příjemným wellness a harmonickým místem pro praxi jógy. Tento jógový víkend se koná 9. – 12.6.2022 (čtvrtek - neděle).


„To nejlepší, co umíme, vkládáme sem…“


"... Vítejte na místě s jedinečnou atmosférou! Zastavte se, rozhlédněte se, nadechněte se….a taky vydechněte…Tady tvoříme autentický prostor k odpočinku, obnově sil a vzniku nových vizí. Věříme v soulad, jednoduchost, vyváženost a eleganci. Inspirací je nám příroda, umění a otevřené oči pro nevšední krásu každého dne. Záleží nám na Vaší spokojenosti, záleží nám na Vás!"


...majitelé Irena Kubicová a Aleš Kubica.


V tomto harmonickém prostředí tentokrát zaměříme jógovou praxi na emoce a dech. Zapojíme core při lekci hatha jógy, zpomalíme při jin józe a ztišíme na restorativní józe.


Budeme mít pronajatou celou chalupu. Ve společném přízemí se nachází chodba s posezením u krbu, sál na jógu, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna. V 1.patře se nachází samotné apartmány. Apartmán s ložnicí se 4 lůžky, apartmán s ložnicí se 4 lůžky, apartmán se dvěma ložnicemi po 3 lůžkách. Dvě lůžka v maringotce. Každý apartmán vlastní obývací místnost, kuchyňský kout, koupelnu a ložnici(e).


Strava: lahodná vegetariánská domácí polopenze "jako od babičky" (dvě svačinky formou odpoledního koláče, dvě bohaté snídaně - sobotní včetně polévky, dvě večeře). Máme k dispozici společnou kuchyň k posezením, relaxační místnost a zahradu, velký gril, terasu a koupací jezírko-přírodní biotop. V kuchyni je k dispozici samoobslužný bar: čaje z místní zahrady, caro, turecká káva v rámci pobytu zdarma. Kvalitní Nespresso a luxusní čaje, regionální pivo, cider, vína - dle ceníku.


Wellnes: finská sauna, vířivka (jacuzzi), horká lázeň v koupacím sudu (hottube - pouze v zimě), biotop (přírodní koupací jezírko), masáže relaxační a sportovní (nutné rezervovat předem), kurzy nordic walking.


Praxe jógy bude ve vnitřním sálu, za příjemného počasí venku na terase. Jógový program zahrnuje 3x ranní lekce (cca 75 min) a 3x odpolední lekce (90 - 120 min). Zbytek dne lze využít na wellness, relaxaci a nasávání přírodních krás v okolí. Lze zapůjčit kolo či si pronajmout průvodce na výlety.


Termín:

Čtvrtek 9.6. až neděle 12.6.2022

Ubytování:

Bohemian Cottage, Kamenná Horká 15, Krásná Lípa 407 46

Jógový program začíná ve čtvrtek 9.6. v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky pokud chcete vlastní, jinak na místě jsou k dispozici.


Kdo vás jógovou praxí provede?
Zdeňka Kubinčanová

je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.

Pavlína Rolková

je registrovanou fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou power a hatja jógy a lektorkou hormonální jógové terapie. Se svými workshopy a hormonální terapií jezdí po celé ČR.

Cena:

6550 Kč (ubytování 3 noci, polopenze, lekce jógy a pronájem prostoru na cvičení)
5900 Kč cena pro ty, kteří se nebudou účastnit jógového programu.

Na tuto akci se přihlašujte na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na 725 969 349 nebo na uvedený email.


Moc se na vás těším.
Zdeňka Kubinčanová
BeYoga Studio Cheb