Jmenuji se Zdeňka Kubinčanová.

Sportu se věnuji od dětství. Měla jsem ráda aerobic všeho druhu, fitness sporty, tanec, fitbox, který jsem vedla i jako instruktor v Praze i místním fitnesscentru.

Před 7 lety jsem si oblíbila lekce powerjógy

Před 7 lety jsem si oblíbila lekce powerjógy, které jsem pravidelně navštěvovala. Oblíbila jsem si ji natolik, že jsem ji jako animátorka předcvičovala spolu s aqua aerobicem pro klienty hotelů v Egyptě. Do jógy jsem se maximálně zamilovala a propadla jí.

Byla to velká změna v chápání.

V jiných sportech se hodně maká na výkon a zároveň při něm chceme vypadat co nejlépe. Jóga je pro nás… tu praktikujeme každý pro sebe – pro náš pocit a umění zaposlouchat se a začít vnímat sama sebe.


V prosinci 2016

jsem dostala možnost vést lekce powerjógy v místním jógovém studiu a za tuto zkušenost jsem velice vděčná. V roce 2018 jsem začala studovat na PowerYoga Akademii kurz instruktora power a hatha jógy pod vedením Václava Krejčíka. Kurz mi otevřel nové možnosti a já vím, že jsem teď na úplném začátku mé cesty.

Životní styl a filosofie

. Jóga není cvičení, je to životní styl a filosofie, stav mysli. Není to jen o pozicích, je to o celém chápání pojetí jógy. Chci své znalosti předávat dál. Chci vám pomoct na vaší cestě k sobě samotným. Přeji si, abyste z lekcí odcházeli s výborným pocitem a abyste byli schopni si ho udržet. Přeji si, aby Vám naše studio bylo oázou klidu a harmonie.

Dovolte si být TADY a TEĎ

Zdeňka Kubinčanová