Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ

Srdečně vás zveme na 4 denní jógový pobyt na břehu Lipna zaměřený na zdravá záda, správné provedení jógových ásan a hlubokou relaxaci.

Přijeďte si v srpnu odpočinout na břeh lipenské přehrady, zacvičit si jógu, uvolnit se a zrelaxovat. , Ztišit se, zastavit, načerpat novou energii, volně dýchat…

Jógový pobyt se koná v krásném prostředí hotelového resortu Relax s vlastním wellness přímo na břehu lipenské přehrady. Čekají vás lekce jógy pro zdravá záda s jógovou instruktorkou a fyzioterapeutkou, dynamičtějští lekce jógy, jemná jóga, restorativní jóga (protistresová technika, která navozuje stav hlubokého uvolnění a je cestou k meditaci), pranájámické dechové techniky, jóganidra (hluboká relaxace – jógový spánek) a meditace. Při lekcích bude dbáno na správné technické provedení a asistenci v ásanách. Jógový program je vhodný pro začátečníky i pokročilejší. Můžete se zúčastnit pouze některých lekcí, dle vaší chuti.


Termín:

neděle 23.8. až steda 26.8.2020

Ubytování:

Resort Relax, Dolní Vltavice 44, Černá v Pošumaví

Dvoulůžkové pokoje se snídaní (možnost objednání večeře)


Program:

Jógový program začíná v neděli 23.8. v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. Finální rozpis lekcí a časů bude upřesněn na místě. Ranní praxe 90 minut, odpolední 2 až 2 a půl hodiny. Během dne můžete využít koupání v přehradě, výlety po okolí či hotelový wellness.

Za pěkného počasí cvičíme venku na trávníku, v případě nepřízně počasí v prostoru s příjemným výhledem na přehradu.

S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky (bloček, pásek – pokud máte) a deku.


Kdo vás jógovou praxí provede

Zdeňka Kubinčanová

je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.

Pavlína Rolková

je registrovanou fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou power a hatja jógy a lektorkou hormonální jógové terapie. Se svými workshopy a hormonální terapií jezdí po celé ČR.


Cena:

Cena jógového programu: 2500 Kč (lekce jógy a pronájem prostoru na cvičení), 3x ranní praxe a 3x odpolední praxe

Cena ubytování (3 noci se snídaní, včetně DPH a místního poplatku z pobytu) je 3450 Kč. Ubytování hradíte přímo na recepci hotelu, kde bude váš pokoj předem rezervovaný.

Naši hosté mají zvýhodněné vstupné do hotelového wellness za 150 Kč (90 min) a 30% na masáže a další spa procedury.


Na tuto akci se přihlašujte na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. číslo 725 969 349 nebo na uvedený email.


Těšíme se na vás.

Zdeňka a Pavlína