Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ

Již po třetí pořádáme náš jógový pobyt na břehu Lipna. Opět Vás srdečně zveme do oblíbeného 4* hotelového resortu s wellness na 4 denní jógový pobyt zaměřený na jógu pro zdravá záda, detox jógu, jemnou flow jógu a meditaci.

Přijeďte si na konči července odpočinout na břeh Lipenské přehrady, zacvičit si jógu, uvolnit se a zrelaxovat, ztišit se, zastavit, načerpat novou energii, volně dýchat… Jógový pobyt se koná v krásném prostředí hotelového resortu Relax s vlastním wellness přímo na břehu Lipenské přehrady. Čekají vás lekce jógy pro zdravá záda s jógovou instruktorkou a fyzioterapeutkou, jóga zaměřená na detox těla, jemná flow jóga maximálně respektující naše tělo a meditace. Při lekcích bude dbáno na správné technické provedení a asistenci v ásanách. Jógový program je vhodný pro začátečníky i pokročilejší. Můžete se zúčastnit pouze některých lekcí, dle vaší chuti.


Termín:

čtvrtek 27.7. až neděle 30.7.2022

Ubytování:

Resort Relax, Dolní Vltavice 44, Černá v Pošumaví
Dvoulůžkové pokoje se snídaní (možnost objednání večeře)
Možnosti ubytování:
Hotelový dvoulůžkový pokoj standard (bez výhledu na jezero) 1245 Kč/noc/osoba
Hotelový dvoulůžkový pokoj s výhledem 1495 Kč/noc/osoba
Pokoj v penziónu Maják s bočním výhledem na jezero 1225 Kč/noc/osoba
Pokoj v penziónu Maják s přímým výhledem 1295 Kč/noc/osoba.


Jógový program začíná ve čtvrtek 27.7. v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. Finální rozpis lekcí a časů bude upřesněn na místě. Ranní praxe 75 minut, odpolední cca 2 hodiny. Během dne můžete využít koupání v přehradě, výlety po okolí (možnost zapůjčení elektrokol přímo v hotelu) či hotelový wellness. Za pěkného počasí cvičíme venku na trávníku přímo na břehu s nádherným výhledem, v případě nepřízně počasí v sálu v hotelu. S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky (bloček, pásek – pokud máte) a deku. Pokud nemáte své vlastní, dejte včas vědět.


Kdo vás jógovou praxí provede

Zdeňka Kubinčanová

je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.

Pavlína Rolková

je registrovanou fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou power a hatja jógy a lektorkou hormonální jógové terapie. Se svými workshopy a hormonální terapií jezdí po celé ČR.


Cena:

Cena jógového programu: 3100 Kč (lekce jógy a pronájem prostoru na cvičení), 3x ranní praxe a 3x odpolední praxe
Cena ubytování (3 noci se snídaní, včetně DPH a místního poplatku z pobytu) je dle vybraného pokoje. Ubytování hradíte přímo na recepci hotelu, kde bude váš pokoj předem rezervovaný. Kontakt na vás bude předán hotelu a budete vyzváni k uhrazení zálohy. Naši hosté mají zvýhodněné vstupné do hotelového wellness se slevou 20% a 30% na masáže a další spa procedury.
Možnost dokoupení polopenze.


Na tuto akci se přihlašujte na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. číslo 725 969 349 nebo na uvedený email.


Moc se na vás těšíme.
Zdeňka & Pavlína
BeYoga Studio Cheb