Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ

Srdečně vás zvu na jógový víkend v srdci Jizerských hor, do penzionu Uko Bedřichov. Resort Uko je rodinný penzion s vlastním wellness centrem a perfektní polohou v krásném prostředí, penzion jako stvořený pro jógové pobyty s vlastním plně vybaveným jógovým sálem.

Naše jógová praxe bude na vlnách dechu v rytmu flow jógy, proplujeme pozdravy slunce a zaměříme ásány na probíhající podzim – ruku v ruce s nastavením přírody a našeho těla. Pomocí pranájámických technik objevíme kouzlo dechu. Využijeme síly jógového doteku k dopomoci v ásanách. Restorativní jóga nás posune hlouběji do našeho nitra. Praxe jógy bude v příjemném jógovém sálu s výhledem do lesa a na řeku a zahrnuje 2x ranní lekce (cca 75 min) a 2x odpolední lekce (90 - 120 min). Zbytek dne lze využít na wellness (wellness zóna s masážemi, finská a bylinná biosauna, solná lázeň, vnitřní a vnější bazén se slanou vodou, vířivka). Je možné využít minigolf či bowling nebo vyrazit na výlety do okolí (Ještěd apod.).


Termín:

7.-9.10.2022

Ubytování:

Resort UKO, Bedřichov 300, 468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Cena: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 4750 Kč/osoba, ve třílůžkovém pokoji s polopenzí 4590 Kč/osoba. Je možné i ubytování bez stravy či pouze se snídaní.


Jógový program začíná v pátek 7.10. v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky pokud chcete vlastní, jinak na místě jsou k dispozici.


Kdo vás jógovou praxí provede

Zdeňka Kubinčanová

je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.


Na tuto akci se přihlašujte na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. číslo 725 969 349 nebo na uvedený email.


Moc se na vás těším.
Zdeňka Kubinčanová
BeYoga Studio Cheb