Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ

Krkonoše v září? Pohádka... Pojďme společně vyrazit na jógový víkend do Špindlerova Mlýna, do 4* wellness hotelu, kde se nastartujeme hned ranní lekcí jógy, pak můžete vyrazit na výlet do hor a okolí či využít místní wellness a pozdní odpoledne využijeme opět k praxi jógy.

Jógovou praxi zaměříme na ukončení léta, ale stále ještě v jeho duchu, a to na dynamickou jógu, pozdravy slunce a jejich možnosti a jógu proti stresu.


Termín:

pátek 2.9. až neděle 4.9.2022

Ubytování:

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, Labská 111, 543 51 Špindlerův Mlýn
dvoulůžkový pokoj: 3850 Kč osoba/pobyt
jednolůžkový pokoj: 5050 Kč osoba/pobyt.
V ceně je jógový program (lekce jógy a pronájem salonku), hotelová snídaně a volný vstup do bazénu a vířivky, saunového světa a fitness, parkování u hotelu, Wi-fi, DPH.
Možnost doplacení večeře formou bufetu za 300 Kč/den/osoba nebo je možné využít hotelové restaurace.
Navíc se platí místní poplatek dle aktuální vyhlášky.


Praxe jógy bude ve vnitřním salonku. Jógový program zahrnuje 2x ranní lekce (cca 75 min) a 2x odpolední lekce (90 - 120 min).
Jógový program začíná v pátek 2.9 v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky pokud chcete vlastní, jinak na místě jsou k dispozici.


Kdo vás jógovou praxí provede

Zdeňka Kubinčanová

je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.

Rezervace je formou uhrazení zálohy - pobyt je rezervovaný po uhrazení této částky. Po té budete vyzváni přímo hotelem k zaplacení ubytování.


Na tuto akci se přihlašujte na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. číslo 725 969 349 nebo na uvedený email.


Moc se na vás těším.
Zdeňka Kubinčanová
BeYoga Studio Cheb