Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ
Květnový jógový víkend v Českém Švýcarsku 6. - 9.5.2022

Jsem velmi vděčná, že vás mohu pozvat na květnový jógový víkend do Českého Švýcarska, do kouzelného stavení jménem Bohemian Cottage, místa velmi oblíbeného svojí atmosférou, přátelským přístupem, příjemným wellness a harmonickým místem pro praxi jógy. Tento jógový víkend s názvem "Jarní probuzení" se koná 6. – 8.5.2022.


„To nejlepší, co umíme, vkládáme sem…“


"... Vítejte na místě s jedinečnou atmosférou! Zastavte se, rozhlédněte se, nadechněte se….a taky vydechněte…Tady tvoříme autentický prostor k odpočinku, obnově sil a vzniku nových vizí. Věříme v soulad, jednoduchost, vyváženost a eleganci. Inspirací je nám příroda, umění a otevřené oči pro nevšední krásu každého dne. Záleží nám na Vaší spokojenosti, záleží nám na Vás!"


...majitelé Irena Kubicová a Aleš Kubica.


V tomto harmonickém prostředí tentokrát zaměříme jógovou praxi na jarní květnové probuzení. Proplyneme ásanama vhodných pro jarní měsíce. Přes dráhy meridiánů podpoříme orgány, které jsou v tomto ročním období nejdůležitější, dále se zaměříme na harmonizaci čaker a rozdýcháme se v krásné přírodě.


Budeme mít pronajatou celou chalupu. Ve společném přízemí se nachází chodba s posezením u krbu, sál na jógu, jídelna s kuchyní, relaxační a wellness zóna. V 1.patře se nachází samotné apartmány. Apartmán s ložnicí se 4 lůžky, apartmán s ložnicí se 4 lůžky, apartmán se dvěma ložnicemi po 3 lůžkách, apartmán s ložnicí se 3 lůžky. Dvě lůžka v maringotce. Každý apartmán vlastní obývací místnost, kuchyňský kout, koupelnu a ložnici(e).


Strava: lahodná vegetariánská domácí polopenze "jako od babičky" (dvě svačinky formou odpoledního koláče, dvě bohaté snídaně - sobotní včetně polévky, dvě večeře). Máme k dispozici společnou kuchyň k posezením, relaxační místnost a zahradu, velký gril, terasu a koupací jezírko-přírodní biotop. V kuchyni je k dispozici samoobslužný bar: čaje z místní zahrady, caro, turecká káva v rámci pobytu zdarma. Kvalitní Nespresso a luxusní čaje, regionální pivo, cider, vína - dle ceníku.


Wellnes: finská sauna, vířivka (jacuzzi), horká lázeň v koupacím sudu (hottube - pouze v zimě), biotop (přírodní koupací jezírko), masáže relaxační a sportovní (nutné rezervovat předem), kurzy nordic walking.


Praxe jógy bude ve vnitřním sálu, za příjemného počasí venku na terase. Jógový program zahrnuje 2x ranní lekce (cca 75 min) a 2x odpolední lekce (90 - 120 min). Zbytek dne lze využít na wellness, relaxaci a nasávání přírodních krás v okolí. Lze zapůjčit kolo či si pronajmout průvodce na výlety.


Termín:

pátek 6.5. až neděle 8.5.2022

Ubytování:

Bohemian Cottage, Kamenná Horká 15, Krásná Lípa 407 46

Jógový program začíná v pátek 6.5. v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky pokud chcete vlastní, jinak na místě jsou k dispozici.


Kdo vás jógovou praxí provede?
Zdeňka Kubinčanová

je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.

Cena:

4350 Kč (ubytování 2 noci, polopenze, lekce jógy a pronájem prostoru na cvičení)
3990 Kč cena pro ty, kteří se nebudou účastnit jógového programu.

Na tuto akci se přihlašujte na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na 725 969 349 nebo na uvedený email.


Moc se na vás těším.
Zdeňka Kubinčanová
BeYoga Studio Cheb