Jógové pobyty - BEYOGASTUDIO.CZ

Srdečně vás zveme na víkendový jógový pobyt ve 4* wellness hotelu ve Špindlerově Mlýně zaměřený na zdravá záda a správné provedení jógových ásan.

Přijeďte si užít podzim v Krkonoších a zacvičit si s námi jógu, uvolnit se a zrelaxovat, zastavit, načerpat novou energii na vlně dechu a jógových pozic a nechat se hýčkat v hotelovém wellness.

Jógový pobyt se koná v příjemném hotelu Clarion hotel Špindlerův Mlýn s vlastním wellness. Čekají vás lekce jógy pro zdravá záda s jógovou instruktorkou a fyzioterapeutkou, pomalejší i dynamičtějští lekce jógy, pránájámické dechové techniky a relaxace. Při lekcích bude dbáno na správné technické provedení a asistenci v ásanách. Jógový program je vhodný pro začátečníky i pokročilejší.


Termín:

pátek 6.11. až neděle 8.11.2020 Ubytování: Clarion hotel Špindlerův Mlýn, Labská 111, 543 51 Špindlerův Mlýn Dvoulůžkové pokoje se snídaní (možnost objednání večeře). Pokud by byl zájem o jednolůžkový, kontaktujte nás. Hotelový wellness v ceně.

Jógový program začíná v pátek 6.11. v 17 hod. seznámením se s programem a 90 minutovou praxí. Finální rozpis lekcí a časů bude upřesněn na místě. Ranní praxe 90 minut, odpolední 2 až 2 a půl hodiny. Během dne můžete vyrazit na výlety po okolí či hotelový wellness. S sebou vlastní podložku na jógu, jógové doplňky (bloček, pásek – pokud máte) a deku.


Kdo vás jógovou praxí provede?

Zdeňka Kubinčanová je certifikovanou instruktorkou power jógy, vinyasa flow jógy, hatha jógy a restorativní jógy. Své jógové studio BeYoga Studio provozuje v Chebu.


Pavlína Rolková je registrovanou fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou power a hatja jógy a lektorkou hormonální jógové terapie. Se svými workshopy a hormonální terapií jezdí po celé ČR.


Cena:

Pavlína Rolková je registrovanou fyzioterapeutkou a certifikovanou lektorkou power a hatja jógy a lektorkou hormonální jógové terapie. Se svými workshopy a hormonální terapií jezdí po celé ČR.


Přihlašujte se prosím na email: zdenka@beyogastudio.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. číslo 725 969 349 nebo na uvedený email.


Moc se na vás těšíme.

Zdeňka a Pavlína