Workshop - BEYOGASTUDIO.CZ

2.11. 17:00 - 19:00

Tato speciální prodloužená lekce je určena pro všechny z vás, kteří Srdečně vás zveme v čase 17-19:30 na speciální seminář "Jóga pro zdravá záda" s fyzioterapeutkou Pavlínou Rolkovou.

Tato speciální prodloužená lekce je určena pro všechny z vás, kteří máte problém s chronickou bolestivostí zad, která vám brání jít na klasickou lekci jógy či jiné cvičení s obavou, že to nezvládnete nebo že si ještě přitížíte. Přesto byste vašim zádům rádi ulevili, ale nevíte přesně jak. Vítaní jsou i všichni, kteří pravidelně cvičí a chtějí se ujistit, že své tělo zapojují vhodným a bezpečným způsobem. Pavlína je zkušenou fyzioterapeutkou, která problematiku bolesti zad a pánve, správné nastavení postury těla, dech, využití opor a váhy vlastního těla, zapojení správných pohybových stereotypů těla řeší každý den v práci se svými pacienty. Ke správnému a bezbolestnému fungování vašeho těla využijeme dechových technik, aktivaci bránice a hlubokého stabilizačního systému páteře, správných opor těla ve vývojových kineziologických pozicích. Pokusíme se ulevit oblasti šíje, krční, hrudní a bederní páteři postupně, kyčlím, pánvi, ramenům. Zaktivujeme plosku nohy, střed těla, osu těla, správný dechový stereotyp. Nahlédneme do tajů metodiky p. Prof.Koláře a jeho DNS, do konceptu paní Ludmily Mojžíšové, do senzomotoriky, fascií tkání a celotělových propojených smyček. Chybět nebude ani relaxace a cesta ke zpomalení těla i mysli, snížení napětí a stresu v těle. Projdeme si harmonizací na úrovni fyzické, duševní i emoční. Zkusíme být chvíli tady a teď ve svém jedinečném těle.

Pavlína Rolková je registrovaná fyzioterapeutka MZČR
Certifikovaná lektorka:
• Hormonální jógové terapie dle konceptu Dinah Rodrigues
• Power jógy a Hatha jógy
• Metodiky konceptu dle L. Mojžíšové
• Lektorka seminářů "Zdravé a funkční pánevní dno"

Pavlína je fyzioterapeutkou, která se v posledních letech specializuje na otázku ženské problematiky, uro-gynekologické potíže spojené s oblastí pánve, svalů pánevního dna, řeší potíže s bolestivostí zad, kyčlí, kostrčí, břicha, zaměřuje se na léčbu inkontinencí, sterilit, problematických otěhotnění, pomáhá ženám s pocity, kdy se plně necítí ve svém ženském těle.

Je lektorkou hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, lektorkou Power, Hatha jógy a Zdravotní a Relaxační jógy. Školí semináře na téma "Zdravé a funkční pánevní dno", pracuje se svými klientkami v rovině fyzické, emoční i energetické.

Cena: 390 Kč