Workshop - BEYOGASTUDIO.CZ

Srdečně Vás zveme na tříhodinový workshop věnovaný problematice funkcí svalů pánevního dna. Tento seminář je vhodný jako pokračování k tomu lednovém, který rozšiřuje, ale přihlásit se můžou i ty z vás, které jste se ho nezúčastnily.

Tento seminář je vhodný zejména při:
• bolesti v kříži, v bedrech, kostrči, pánvi, kyčlích
• občasné nepříjemné úniky moči při sportu, kašli, viróze
• bolestivé a silné menstruaci, gynekologických obtížích, bolavém nebo diskomfortním imtimním životě
• bolestivé zácpě až bolestech břicha, třísel a pánve
• přípravě na těhotenství a porod nebo čerstvě po porodu při oslabení břišních svalů, diastáze a nestabilní pánvi
• období menopauzy
• prodělané nějaké břišní či gynekologické operaci
• pocitu nerozkvetlé ženskosti.

Pojďte tedy vykročit na cestu objevování své nové, krásné, harmonické pánve v souladu s vaším tělem.

Dozvíte se, jak pánevní dno vypadá, jaké jsou jeho funkce, jak jej udržovat zdravé a funkční, a jak předcházet jeho ochabování, zejména obávané inkontinenci, a naopak jak ho efektivně uvolnit a zbavit se bolesti pánve, bederní páteře, bolavé menstruace, bolestí v intimním životě či zácpy.

Workshopem vás provede fyzioterapeutka Pavlína Rolková, která se na tuto problematiku specializuje v Rehabilitační nemocnici Beroun. Přijďte se naučit cvičení na pánevní dno, které vychází z metodiky Ludmily Mojžíšové a dalších technik používaných západní i východní kulturou.

Mgr., Bc. Pavlína Rolková je registrovaná fyzioterapeutka MZČR.

Je certifikovanou lektorkou:
• Hormonální jógové terapie dle konceptu Dinah Rodrigues
• Power jógy a Hatha jógy
• Metodiky konceptu dle L. Mojžíšové
• Lektorka seminářů "Zdravé a funkční pánevní dno"

Pavlína je fyzioterapeutkou, která se v posledních letech specializuje na otázku ženské problematiky, uro-gynekologické potíže spojené s oblastí pánve, svalů pánevního dna, řeší potíže s bolestivostí zad, kyčlí, kostrčí, břicha, zaměřuje se na léčbu inkontinencí, sterilit, problematických otěhotnění, pomáhá ženám s pocity, kdy se plně necítí ve svém ženském těle.

Je lektorkou hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, lektorkou Power, Hatha jógy a Zdravotní a Relaxační jógy. Školí semináře na téma "Zdravé a funkční pánevní dno", pracuje se svými klientkami v rovině fyzické, emoční i energetické.

"Veškeré moje celoživotní vzdělaní původně jako učitelka biologie-chemie, nyní jako fyzioterapeutka a lektorka jógy se mi vhodným způsobem společně postupně propojilo. Dostávám jasný směr svého dalšího životního působení, jak vhodně pomáhat ženám s potížemi v otázce jejich ženskosti jakéhokoliv druhu. Cítím potřebu ukázat ženám, jak opět najít správnou cestu k vnímání svého úžasného a silně-jemného ženského těla.

Ráda předám ženám zkušenosti, jak tělu naslouchat, správně ho vnímat, pochopit a v neposlední řadě, jak mu s respektem a láskou pomoci tak, aby fungovalo a dodávalo každé ženě pocit zdraví, krásy, vitality a jedinečnosti. Každá žena by měla pocítit sílu svého vnitřního prostoru, ale také křehkost, která se díky dnešní době hodně vytrácí a u žen opomíjí. Každá žena by se měla mít ráda taková jaká je právě ve své jedinečnosti a s pokorou a hrdostí přijímat všechny své životní role. Všechny bychom měly věřit, že jsme zde právě tady a ted´.


Cena semináře: 790 Kč

Kapacita je omezená, přihlašte se prosím co nejdříve na email: zdenka@beyogastudio.cz nebo do zprávy studia. Těšíme se na Vás :)


Těšíme se na Vás :)