Workshop - BEYOGASTUDIO.CZ

Sobota 12.10. 10:30 - 17:30

Neděle 13.10. 9:30 – 15:00

"Zažijte se mnou hormonální víkend v klidném prostředí BeYoga Studia v Chebu, kde bude tento prostor jen pro náš uzavřený kruh hormonálně naladěných žen."

Na tomto víkendovém semináři Hormonální jógové terapie se naučíte nejen kompletní sestavu hormonální jógy, ale i nejúčinnější dechová cvičení a antistresové cviky. Dozvíte se o ženské cykličnosti, možnostech podpory hormonálního systému a mnoho pomocných informací a typů pro kvalitnější život v ženském těle.

Ke správnému a bezbolestnému fungování vašeho těla využijeme dechových technik, aktivaci bránice a hlubokého stabilizačního systému páteře, správných opor těla ve vývojových kineziologických pozicích. Pokusíme se ulevit oblasti šíje, krční, hrudní a bederní páteři postupně, kyčlím, pánvi, ramenům. Zaktivujeme plosku nohy, střed těla, osu těla, správný dechový stereotyp. Nahlédneme do tajů metodiky p. Prof.Koláře a jeho DNS, do konceptu paní Ludmily Mojžíšové, do senzomotoriky, fascií tkání a celotělových propojených smyček. Chybět nebude ani relaxace a cesta ke zpomalení těla i mysli, snížení napětí a stresu v těle. Projdeme si harmonizací na úrovni fyzické, duševní i emoční. Zkusíme být chvíli tady a teď ve svém jedinečném těle.

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba - sestava pozic, dechových cvičení, práce s energií, která byla vytvořena pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.

Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo zcela odstraňuje nepříjemné symptomy jako:

  • Nepravidelná či bolestivá menstrauce
  • Premenstrauční syndrom, cysty, myomy
  • Nemůžete otěhotnět
  • Symtomy spojené s menopauzou
  • Špatná kvalita vlasů, kůže, nehtů
  • Snížená funkce štítné žlázy.

S tím vším vám může sestava hormonální jógy pomoci. Na tomto semináři se ji naučíte, a pak už stačí pravidelné cvičení v pohodlí domova.

Seminářem Vás provede Pavla Rožumberská - certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues


Kdy:

Sobota 12.10. 10:30 - 17:30

Neděle 13.10. 9:30 – 15:00


Kde:

Seminář proběhne ve studiu BeYoga studio, Valdštejnova 20 (přímo budova polikliniky), Cheb


Cena: 2.290,- Kč pro přihlášené do 31.8., po tomto datu již platí plná cena 2.590,-.


Kapacita semináře je omezená, proto prosím pošlete přihlášky co nejdříve na email: zdenka@beyogastudio.cz a využijte nižší ceny.


Těšíme se na Vás.